9 września ruszają zapisy na warsztaty!

Wkrótce rozpoczniemy działania w nowym roku szkolnym 2019/2020.

Przed dokonaniem zapisu prosimy zapoznać się z ofertą warsztatów planowanych we wrześniu i październiku 2019.

UWAGA! Kalendarz zapisów na warsztaty prowadzone od 23.09.2019 do 31.10.2019, zostanie uruchomiony w najbliższy poniedziałek – 09.09.2019 o godzinie 16.00.

Od września wprowadziliśmy kilka zmian – w związku ze zmianami w systemie edukacji, nie mamy już warsztatów dedykowanych gimnazjum. Warsztaty dla młodzieży w tym przedziale wiekowym znajdują się w rubryce „Klasy 7-8 Szkoły Podstawowej”. Prosimy zwrócić uwagę na czas ich trwania (2 – 2,5 godziny). Wprowadziliśmy nowe tematy, zmodyfikowaliśmy temat "Biotechnologia przeciwciał w klinice", zmianie uległy też ceny niektórych warsztatów. W związku z tym bardzo Państwa prosimy o zapoznanie się z nowym Regulaminem – jest dostępny na naszej stronie https://biocen.edu.pl/regulamin-warsztatow/ – oraz ze zaktualizowanymi opisami tematów.

Przypominamy, że rezerwacji terminu na warsztaty można dokonać tylko poprzez nasz internetowy kalendarz zgłoszeń na stronie https://biocen.edu.pl/events/ – nie przyjmujemy zapisów na warsztaty mailowo, ani telefonicznie.

Tradycyjnie – ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń oraz wpisów na listę rezerwową w poprzednich latach bardzo prosimy o zapoznanie się odpowiednio wcześniej z programem oraz zasadami zapisów i przemyślane dokonywanie rezerwacji.