BioCEN dla maturzystów – Maturalna Kawiarnia Naukowa

Wiemy, jak ciężki był dla Ciebie czas zajęć online, a matura zbliża się coraz większymi krokami. Pozwól sobie pomóc i przyjdź do nas na spotkania! BioCentrum Edukacji Naukowej przygotowało dla licealistów kompletnie nowe spotkania – seminaria maturalne!

Będziemy na nich poruszać zagadnienia do matury z biologii oraz rozwiązywać przykładowe zadania maturalne. Prowadzący nasze seminaria działają w dwóch różnych obszarach nauki. Ekspert z dziedziny biologii komórkowej i molekularnej, były pracownik Uniwersytetu Harvarda, absolwent Wydziału Biologii UW – Mikołaj Cup zapewni wam aktualną specjalistyczną wiedzę z biologii. Nasz drugi prowadzący Staś Szleszkowski niedawny maturzysta, finalista olimpiady biologicznej i konkursów naukowych będzie koncentrował się na tym, co tak naprawdę jest potrzebne na maturze i jak rozwiązywać zadania maturalne! Zapewnimy wam tym samym dogłębne zrozumienie pojęć biologicznych, które pojawią się na maturze. Nasze spotkania będą prowadzone w kameralnej atmosferze kawiarni, do której każdy chętny licealista będzie mógł przyjść i przy kawie posłuchać o tym, co na maturze jest ważne!

Gdzie? Klubokawiarnia Karrot, ul. Częstochowska 20, Warszawa

Kiedy? W każdy piątek w godz. 17:30 – 19:30

Start? 5 listopada godz. 17:30

Karnety na 3/5/10 spotkań w pakiecie promocyjnym będą dostępne dziś od godziny 16:00 na stronie: https://sklep.biocen.edu.pl/

Jest też możliwość zakupienia pojedynczych wejściówek na 2 godziny zajęć – jedno wejście na Maturalną Kawiarnię Naukową poprzez opłacenie cegiełki o wartości 60 zł.

Jak opłacić cegiełkę?CZYTAJ TUTAJ!