Maturalna Kawiarnia Naukowa wraca po feriach

Drodzy warszawscy licealiści już w najbliższy piątek 25 lutego wracamy z naszą Maturalną Kawiarnią Naukową w Klubokawiarni Karrot.

Jeśli ciężki był dla Ciebie czas zajęć online, a matura zbliża się coraz większymi krokami, pozwól sobie pomóc i przyjdź do nas na spotkania! BioCentrum Edukacji Naukowej przygotowało dla licealistów seminaria maturalne!

Poruszamy na nich zagadnienia do matury z biologii oraz rozwiązujemy przykładowe zadania maturalne. To będzie już 9 spotkanie z tej serii, ale każde spotkanie dotyczy innego tematu, więc zapraszamy wszystkich – też osoby, które chcą przyjść pierwszy raz i sprawdzić, jak to wygląda. Jesteśmy pewni, że nie pożałujecie i zostaniecie z nami na kolejnych kawiarniach naukowych.

Prowadzący seminaria działają w dwóch różnych obszarach nauki. Ekspert z dziedziny biologii komórkowej i molekularnej, były pracownik Uniwersytetu Harvarda, absolwent Wydziału Biologii UW – Mikołaj Cup zapewni wam aktualną specjalistyczną wiedzę z biologii. Nasz drugi prowadzący Staś Szleszkowski niedawny maturzysta, finalista olimpiady biologicznej i konkursów naukowych będzie koncentrował się na tym, co tak naprawdę jest potrzebne na maturze i jak rozwiązywać zadania maturalne! Zapewnimy wam tym samym dogłębne zrozumienie pojęć biologicznych, które pojawią się na maturze. Nasze spotkania będą prowadzone w kameralnej atmosferze kawiarni, do której każdy chętny licealista będzie mógł przyjść i przy kawie posłuchać o tym, co na maturze jest ważne!

Gdzie? Klubokawiarnia Karrot, ul. Częstochowska 20, Warszawa

Kiedy? W każdy piątek w godz. 17:30 – 19:30

Najbliższe zajęcia: 25 lutego godz. 17:30

Karnety na 3/5/10 spotkań w pakiecie promocyjnym są dostępne na stronie: https://sklep.biocen.edu.pl/

Jest też możliwość zakupienia pojedynczych wejściówek na 2 godziny zajęć – jedno wejście na Maturalną Kawiarnię Naukową – poprzez opłacenie cegiełki o wartości 60 zł gotówką na miejscu lub wpłatą darowizny na konto Fundacji BioEdukacji.

Jak opłacić cegiełkę?CZYTAJ TUTAJ!

REGULAMIN