BioCEN Laureatem Plebiscytu Orły Kształcenia 2021

BioCentrum Edukacji Naukowej zostało Laureatem Plebiscytu Orły Kształcenia 2021 w Warszawie. W plebiscycie nagradzane są firmy, które otrzymały najwyższą ocenę użytkowników w internecie. Cieszymy się, że odbiorcy naszych działań wysoko oceniają naszą pracę.

Orły to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług. Najważniejsze są głosy klientów, którzy rekomendują uczestników w Internecie.

Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić najlepsze firmy w swojej branży. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.

Orły mają przejrzyste kryteria, do których każdy ma wgląd. Najlepsze firmy w okolicy wybierane są na podstawie ocen klientów umieszczonych w Internecie. Dzięki zastosowaniu technologii microdata analizowana jest ogromna ilość ocen, które są brane pod uwagę w programie. W programie zostało przebadanych 46 023 firmy, przeanalizowanych 4 667 676 ocen klientów, przejrzanych 6 001 026 stron internetowych. Oceny przeliczane są w 10-stopniowej skali. W trosce o rzetelność zestawienia został opracowany także autorski algorytm wiarygodności ocen, w zależności od ich zebranej ilości.