Dziś o 12:00 ruszają zapisy na zajęcia on-line w marcu 2021

8 marca o godz. 12:00 ruszają zapisy na zajęcia on-line, które będą się odbywać się Laboratorium BioCEN on-line w okresie do 1 kwietnia 2021 r.. W formularzu zapisów znajdziecie Państwo nowe tematy zajęć, jak również zajęcia specjalne w formule “Eksperymentuj w domu”, których uczestnicy otrzymują od nas na drodze wysyłkowej małe zestawy eksperymentalne, dzięki którym w trakcie zajęć on-line w czasie rzeczywistym mogą samodzielnie przeprowadzać eksperymenty pod okiem Prowadzącej/ego. Szczegóły dotyczące tych zajęć, znajdują się TUTAJ.

UWAGA! Prosimy zwrócić uwagę, że przy części terminów w formularzu zapisów, macie Państwo do wyboru nie tylko temat warsztatów, ale również poziom (warsztaty dla szkół podstawowych lub warsztaty dla szkół średnich), co jest zupełną nowością przy zapisach przez nasz formularz.

Te terminy, w których odbywają się zajęcia do wyboru i dla poziomu szkół podstawowych i dla szkół średnich są zaznaczone kolorem różowym!

Prosimy również pamiętać, że możliwość wyboru tematu i poziomu warsztatów dotyczy tylko niektórych terminów.

Dla młodzieży 14+ proponujemy zajęcia w trzech możliwych formach – seminariów pełnych wiedzy i ciekawostek na niezwykle ciekawe tematy, zajęć pokazowych opartych na doświadczeniach, zajęć w formule “Eksperymentuj w domu”.

Dla młodszych uczestników (9-14 lat, szkoła podstawowa) dostępne są zajęcia pokazowe oraz zajęcia w formule “Eksperymentuj w domu”.

Zajęcia on-line w starej formule trwają 1,5 godziny. Ich koszt to 10 zł od uczestnika (przyjmujemy grupy minimum 15 osobowe, przy mniejszych grupach cena minimalna za całą grupę to 150 zł). 

Zajęcia on-line w formule “Eksperymentuj w domu” trwają 1,5-2 godzin. Ich koszt to 30 zł od uczestnika, jeśli zestawy zamawiane są na jeden adres (np. szkoły) i 40 zł od uczestnika (gdzie 10 zł jest kosztem wysyłki), jeśli zestawy są wysyłane do każdego ucznia pod indywidualny, wskazany adres (door to door). Na te zajęcia przyjmujemy grupy minimum 12 osobowe

Formularz będzie aktywny na tej stronie: Zapisy na zajęcia on-line. Opisy zajęć są dostępne na stronie: Tematy zajęć on-line.

Zapraszamy!