Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza”

BioCentrum Edukacji naukowej jest jednym z patronów Międzyuczelnianego Sympozjum Biotechnologicznego „Symbioza” im. Krzysztofa W. Szewczyka

W tym roku nadszedł już czas na dziewiątą edycję Międzyuczelnianego Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza” im. Krzysztofa W. Szewczyka. 15-17 maja 2020 zapraszamy wszystkich zainteresowanych biotechnologią i naukami pokrewnymi do Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Będzie to już trzecia edycja tej Konferencji przebiegająca całkowicie w języku angielskim. Sympozjum jest skierowane nie tylko do entuzjastów biotechnologii, ale również nauk o nią zahaczających, np. biologii, chemii, farmacji czy bioinformatyki. Konferencja stwarza idealne środowisko do prezentowania swoich osiągnięć naukowych, dyskusji o najnowszych trendach w nauce oraz poznania ciekawych ludzi. Konferencję, jak co roku, zaszczycą swoją obecnością wykładowcy z najlepszych ośrodków naukowych w Polsce i w Europie.

Rejestracja na konferencję trwa do dnia 26 lutego 2020 roku, do godziny 23:59. Najlepsze prezentacje zostaną nagrodzone cennymi upominkami.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową konferencji i strony na facebooku.

Strona internetowa:

https://msb.symbioza.edu.pl/

Fanpage konferencji:

https://www.facebook.com/msbsymbioza/

Wydarzenie:

https://www.facebook.com/events/591101808316459/