Ruszyły zapisy na zajęcia on-line w kwietniu

W zakładce Zapisy na zajęcia on-line znajdziecie aktualną ofertę zajęć on-line.

Koszt zwykłych zajęć on-line to 10 zł od osoby.

Koszt zajęć “Eksperymentuj w domu” (zajęcia hybrydowe – on-line z wysyłką zestawu do eksperymentów do uczestników) to 30 zł od osoby (lub 40 zł w wersji door to door) – opis tych zajęć i jak się zapisać – TUTAJ, a także na dole tego artykułu.

UWAGA!!! Przed zapisem na zajęcia on-line prosimy zapoznać się z REGULAMINEM

Organizujemy zajęcia dla klas, na które klasę może zapisać nauczyciel lub inna osoba w porozumieniu z nauczycielem (w kalendarzu zaznaczone są one kolorem zielonym  – zajęcia dla klas 4-8 Szkoły Podstawowej oraz kolorem pomarańczowym – zajęcia dla liceum).

Te terminy, w których odbywają się zajęcia do wyboru i dla poziomu szkół podstawowych i dla szkół średnich są zaznaczone kolorem różowym! 

Prosimy również pamiętać, że możliwość wyboru tematu i poziomu warsztatów dotyczy tylko niektórych terminów.  

Dodatkowo organizowane są zajęcia on-line dla wszystkich osób 15+, odbywające się popołudniami, na które obowiązują indywidualne zapisy (liczba miejsc jest ograniczona do 30 osób w jednej grupie, grupa minimalna, by warsztaty się odbyły to 15 osób). Te zajęcia zaznaczone są w kalendarzu kolorem niebieskim  .

Zajęcia w formule interaktywnych seminariów znajdują się pod hasłem Zaufaj mi – jestem biologiem!

Warsztaty pokazowe i eksperymentalne znajdują się pod hasłem Eksperymentuj z nami!

TUTAJ znajdziecie opisy dostępnych zajęć on-line (opisy znajdują się też w rozwinięciu po kliknięciu w dany dzień w kalendarzu zapisów.):

UWAGA! Prosimy zwrócić uwagę, że przy części terminów w formularzu zapisów, macie Państwo do wyboru nie tylko temat warsztatów, ale również poziom (warsztaty dla szkół podstawowych lub warsztaty dla szkół średnich), co jest zupełną nowością przy zapisach przez nasz formularz.

Formularz będzie aktywny na tej stronie: Zapisy na zajęcia on-line. Opisy zajęć są dostępne na stronie: Tematy zajęć on-line.

Zapraszamy!