Zajęcia on-line w lutym

5 lutego ruszają zapisy na zajęcia on-line, które będą się odbywać się Laboratorium BioCEN on-line w lutym. W formularzu zapisów nie ma jeszcze pełnego programu na ostatni tydzień lutego – program zostanie uzupełniony najpóźniej do środy 10 lutego. Wśród lutowych tematów zajęć dla liceum, mamy aż trzy nowe – bardzo ciekawe zajęcia: o powstaniu komórki eukariotycznej, o początkach wielokomórkowości oraz o szczepieniach.

Dla młodzieży 14+ proponujemy zajęcia w dwóch możliwych formach – seminariów pełnych wiedzy i ciekawostek na niezwykle ciekawe tematy i zajęć pokazowych opartych na doświadczeniach. Wszystkie zajęcia pokazowe dostępne są w wersji dla młodszych uczestników (szkoła podstawowa). Wszystkie zajęcia on-line trwają 1,5 godziny. Ich koszt to 10 zł od uczestnika (przyjmujemy grupy minimum 15 osobowe, przy mniejszych grupach cena minimalna za całą grupę to 150 zł). 

Formularz będzie aktywny na tej stronie: Zapisy na zajęcia on-line. Opisy zajęć są dostępne na stronie: Tematy zajęć on-line.

Zapraszamy!