Zajęcia w laboratorium BioCEN on-line w maju!

Dziś 4 maja 2021 o godzinie 16:00 ruszają zapisy na zajęcia on-line w maju. W zakładce Zapisy na zajęcia on-line znajdziecie aktualną ofertę zajęć on-line. Wśród tematów pojawił się jeden zupełnie nowy: “Zwierzęta domowe – udomowienie i ewolucja” prowadzony przez Aleksandrę Kowalczyk (na zdjęciu), którą wielu z Państwa na pewno kojarzy z zajęć w laboratorium BioCEN. Nowy temat znajdziecie w zakładce “Zaufaj mi – jestem biologiem!” 18, 20, 21 i 31 maja.

Koszt zwykłych zajęć on-line to 10 zł od osoby.

Koszt zajęć “Eksperymentuj w domu” (zajęcia hybrydowe – on-line z wysyłką zestawu do eksperymentów do uczestników) to 30 zł od osoby (lub 40 zł w wersji door to door) – opis tych zajęć i jak się zapisać – TUTAJ, a także na dole tego artykułu.

UWAGA!!! Przed zapisem na zajęcia on-line prosimy zapoznać się z REGULAMINEM

Organizujemy zajęcia dla klas, na które klasę może zapisać nauczyciel lub inna osoba w porozumieniu z nauczycielem (w kalendarzu zaznaczone są one kolorem zielonym  – zajęcia dla klas 4-8 Szkoły Podstawowej oraz kolorem pomarańczowym – zajęcia dla liceum).

Te terminy, w których odbywają się zajęcia do wyboru i dla poziomu szkół podstawowych i dla szkół średnich są zaznaczone kolorem różowym! 

Prosimy również pamiętać, że możliwość wyboru tematu i poziomu warsztatów dotyczy tylko niektórych terminów.  

Dodatkowo organizowane są zajęcia on-line dla wszystkich osób 15+, odbywające się popołudniami, na które obowiązują indywidualne zapisy (liczba miejsc jest ograniczona do 30 osób w jednej grupie, grupa minimalna, by warsztaty się odbyły to 15 osób). Te zajęcia zaznaczone są w kalendarzu kolorem niebieskim  .

Zajęcia w formule interaktywnych seminariów znajdują się pod hasłem Zaufaj mi – jestem biologiem!

Warsztaty pokazowe i eksperymentalne znajdują się pod hasłem Eksperymentuj z nami!

TUTAJ znajdziecie opisy dostępnych zajęć on-line (opisy znajdują się też w rozwinięciu po kliknięciu w dany dzień w kalendarzu zapisów.):

UWAGA! Prosimy zwrócić uwagę, że przy części terminów w formularzu zapisów, macie Państwo do wyboru nie tylko temat warsztatów, ale również poziom (warsztaty dla szkół podstawowych lub warsztaty dla szkół średnich) oraz wybór zajęć zwykłych on-line lub hybrydowych (z wysyłką zestawów eksperymentalnych do domów).

Formularz będzie aktywny na tej stronie: Zapisy na zajęcia on-line. Opisy zajęć są dostępne na stronie: Tematy zajęć on-line.

Zapraszamy!