Zajęcia w październiku

Dziś o 16:00 ruszają zapisy na zajęcia BioCEN w październiku 2021.

Dostępne będą zajęcia dojazdowe do szkół, o których przeczytacie TUTAJ. Sprawdźcie, jak się na nie zapisać i jak do nich przygotować uczniów.

TE ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ na MIEJSCU w szkołach i placówkach. Prowadzący zajęcia BioCEN przyjeżdżają do szkół/placówekz niezbędnym, sprzętem oraz odczynnikami.

Na zajęcia te można zapisać się WYŁĄCZNIE przez kalendarz zapisów, który zostanie uruchomiony dziś (1 października 2021 r.) o godz. 16:00.

W kalendarzu zajęcia dojazdowe są oznaczone kolorem pomarańczowym.

Przed zapisami na zajęcia prosimy zapoznać się z TEMATAMI ZAJĘĆ.

WSZYSTKIE proponowane tematy zajęć dojazdowych są dostępne w wersji dla szkoły podstawowej i w wersji dla szkoły średniej. Wyboru należy dokonać przy zapisie.

Regulamin zajęć dojazdowych znajdziecie TUTAJ.

W kalendarzu zapisów są również dostępne zajęcia on-line dla grup zorganizowanych oznaczone kolorem fioletowym na które nauczyciel/opiekun również może zapisać grupę. Polecamy te zajęcia szczególnie dla grup spoza Warszawy. Zajęcia on-line dla grup zorganizowanych odbywają się na platformie zoom o godz.10:00. Trwają 1,5 godziny. Ich koszt to 10 zł od uczestnika. Obowiązują zapisy.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy przez FORMULARZ zapisów dostępny TUTAJ. Formularz zostanie opublikowany 8 września 2021 r. o godz. 16:00.

Regulamin zajęć on-line znajdziecie TUTAJ.