Zapisy na warsztaty 5 marca od godz. 16:00

W  czwartek 5 marca o godz. 16:00 zostanie uruchomiony kalendarz zapisów na zajęcia, które będą prowadzone w laboratorium BioCEN w okresie od 1 kwietnia do 26 czerwca 2020 roku.

Przypominamy, że rezerwacji terminu na warsztaty można dokonać tylko poprzez nasz internetowy kalendarz zgłoszeń na stronie https://biocen.edu.pl/events/  – nie przyjmujemy zapisów na warsztaty mailowo, ani telefonicznie.

Od 1 lutego 2020 r. osobą odpowiedzialną za koordynację warsztatów edukacyjnych BioCEN jest p. Katarzyna Tomaszewska (ktomaszewska@iimcb.gov.pl). Wszelkie pytania prosimy kierować do niej, ewentualnie na główną skrzynkę (biocen@iimcb.gov.pl).

Tradycyjnie – ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń oraz wpisów na listę rezerwową w poprzednich latach bardzo prosimy o przemyślane dokonywanie rezerwacji – w szczególności o rezerwację terminu tylko wówczas, gdy są Państwo pewni, że uczniowie są zainteresowani udziałem w warsztatach oraz o nierezerwowanie dużej liczby terminów „na zapas” lub „kilka terminów do wyboru przez uczniów”.

Przed dokonaniem rezerwacji terminu na warsztaty bardzo Państwa prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem Warsztatów, który jest dostępny tu:
https://biocen.edu.pl/regulamin-warsztatow/

Żeby ułatwić Państwu zapisanie się na warsztaty, zrobiliśmy instrukcję Krok po kroku, którą znajdziecie tutaj: https://biocen.edu.pl/aktualnosci/jak-zapisac-sie-na-warsztaty-biocen-krok-po-kroku/

Podczas rezerwacji zostaniecie Państwo poproszeni o wypełnienie szczegółowego formularza i podanie następujących danych: Imię, Nazwisko, Nazwa szkoły, Adres szkoły, NIP, Telefon kontaktowy, Adres e-mail oraz Dane do rachunku – pełna nazwa szkoły (instytucji), adres szkoły (instytucji) i NIP – lub w przypadku rachunku dla osoby prywatnej – Imię i Nazwisko oraz pełny adres.  Rezerwacje nie zawierające wszystkich niezbędnych danych będą odrzucane.

W przypadku podania podczas rezerwacji niepoprawnych danych szkoły (lub innej instytucji finansującej warsztaty) do rachunku, do kosztu warsztatów doliczana będzie kwota 30,00 zł na poczet opłat związanych z naniesieniem korekt w dokumentacji księgowej.

Zapraszamy do BioCENu