Zapisy na warsztaty 9 grudnia o godz. 16:00

Uwaga! Zapisy na warsztaty ruszają 9 grudnia o godz. 16:00

Kalendarz zapisów na warsztaty BioCEN, prowadzone od 07.01.2020 do 31.03.2020, zostanie uruchomiony w poniedziałek – 9.12.2019 o godzinie 16.00.

Wszystkie potwierdzenia rezerwacji zostaną do Państwa przesłane mailem do dnia 16.12.2019, a w przypadku zapisów po tym terminie, odpowiednio później – prosimy o uważne sprawdzanie skrzynki pocztowej oraz spamu (niestety czasami nasze maile są kwalifikowane jako spam).

Przypominamy, że od września wprowadziliśmy kilka zmian – zmienił się czas trwania warsztatów dla klas 7-8 szkoły podstawowej, wprowadziliśmy nowe tematy, zmianie uległy też ceny niektórych warsztatów. W związku z tym bardzo Państwa prosimy o zapoznanie się z nowym Regulaminem – jest dostępny na naszej stronie www.biocen.edu.pl – oraz ze zaktualizowanymi opisami tematów.

Przypominamy, że rezerwacji terminu na warsztaty można dokonać tylko poprzez nasz internetowy kalendarz zgłoszeń – nie przyjmujemy zapisów na warsztaty mailowo, ani telefonicznie.

Tradycyjnie – ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń oraz wpisów na listę rezerwową w poprzednich latach bardzo prosimy o przemyślane dokonywanie rezerwacji.