Jak będąc w liceum rozwinąć się naukowo? 18:00-19:30

28 września @ 18:00 - 19:30

Regulamin Warsztatów BioCEN
Tribe Loading Animation Image

Życie licealisty nie jest łatwe, wieczne sprawdziany i widmo matury potrafi zdeprymować i zniechęcić do rozwoju naukowego na własną rękę. Ale czy tak musi być? Czy będąc w liceum jedyną naukową aktywnością ponadprogramową jest olimpiada przedmiotowa? Okazuje się, że nie! Większość uczniów i nauczycieli nawet nie wie, jak wiele różnych programów, konkursów czy stypendiów jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy ciekawość i pasja, a organizatorzy czekają na wasze zgłoszenia! Dzięki takim programom dostaniecie szansę, by poczuć się jak prawdziwi naukowcy, będąc w liceum wejść do uniwersyteckiego laboratorium i przeprowadzić własne badania naukowe,  poznać profesorów i doktorów, którzy na co dzień publikują w wielkich czasopismach i pracować z nimi w ramię w ramię. O tym wszystkim opowie w przygotowanym przez nas spotkaniu Staś Szleszkowski, który w liceum był uczestnikiem większości dostępnych w Polsce programów pozwalających rozwinąć się licealistom. Będąc w 2 i 3 klasie liceum prowadził własne badania naukowe na Uniwersytecie Warszawskim. Dowiecie się od niego, jak można się rozwinąć naukowo w tak młodym wieku.

BioCEN