Spotkanie z naukowcem on-line

Nowością są zajęcia on-line “Spotkanie z naukowcem”, w czasie których dr Patrycja Dołowy* zaprasza do rozmowy przedstawicielkę lub przedstawiciela świata nauki, związanej z biologią, biochemią, medycyną i naukami pokrewnymi.

Klasa ma możliwość dowiedzenia się, czym zajmuje się badacz/ka i zadawania gościowi pytań. Zajęcia odbywają się w czasie rzeczywistym on-line, nie są nagrywane. Jest to zamknięte spotkanie on-line przeznaczone dla konkretnej grupy uczestników.

Na te zajęcia należy dokonać zapisu najpóźniej tydzień przed planowanym spotkaniem. Przy zapisie w uwagach prosimy wpisać preferowany obszar zainteresowań lub temat. BioCEN skontaktuje się z Państwem w celu dokonania wyboru gościa, z którym odbędzie się spotkanie. https://biocen.edu.pl/kalendarz/

W kalendarzu zapisów zajęcia on-line są oznaczone kolorem fioletowym. Zajęcia on-line dla grup zorganizowanych odbywają się na platformie zoom. Trwają 1,5 godziny.

Koszt zajęć on-line “Spotkanie z naukowcem” to 35 zł od uczestnika przy grupie minimalnej 15 osób (przy mniejszych grupach koszt jest stały i wynosi 525 zł dla całej grupy).

Wybór konkretnego gościa odbywa się tylko i wyłącznie w porozumieniu między prowadzącą a przedstawicielem grupy (nauczycielem lub opiekunem).

Obowiązują zapisy.

* dr Patrycja Dołowy, kierownik BioCEN i prezeska Fundacji BioEdukacji jest wieloletnią dziennikarką naukową, specjalizującą się w popularyzowaniu nauk biologicznych i pokrewnych oraz w wywiadach z ludźmi nauki. Od kilkunastu lat prowadzi publiczne spotkania z naukowcami. Laureatka nagrody im. Karola Sabatha na najlepszy tekst popularnonaukowy w polskiej prasie (2011). Jej wywiady z naukowcami i portrety badaczy ukazywały się m.in. w ACADEMIA, Wysokie Obcasy, Polityka, Przekrój, jak również w publikacjach Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, w tym w książce “25 rozmów na 25-lecie”, FNP, 2016.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 30729875_2082353081838126_6199586735437905920_n.jpg