Zespół

Szerokie i różnorodne działania na polu popularyzacji i edukacji naukowej oraz ambitne cele jakie stawia przed sobą BioCEN są możliwe do zrealizowania dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu i pasji osób tu pracujących – prawdziwych entuzjastów popularyzacji, rozumiejących wartość edukacji naukowej.

Zespół zarządzający:
  • dr Patrycja Dołowy – kierownik BioCentrum Edukacji Naukowej
  • Aleksandra Kot-Horodyńska – koordynator projektów BioCen
  • Aleksandra Olszańska – koordynator laboratorium BioCen
Rada Programowa:

Przewodniczący Rady:

Prof. dr hab. Jacek Kuźnicki, Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie

Członkowie Rady:

Prof. dr hab. Agnieszka Dobrzyń, Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN w Warszawie
Prof. dr hab. Piotr Zielenkiewicz, Instytut Biochemii i Biofizyki PAN w Warszawie
Prof. dr hab. Agnieszka Mostowska, Wydział Biologii Uniwersytetu Warszawskiego

Członkini honorowa:

Prof. dr hab. Magdalena Fikus, Festiwal Nauki w Warszawie

Współpracują z nami:

• dr Kryspin Andrzejewski, prowadzący
  • Andrzej Gruza, prowadzący
  • Piotr Horodyński, grafik komputerowy, prowadzący
  • Weronika Iwaniuk, prowadząca
  • Katarzyna Jędrzejowska, prowadząca
  • Agnieszka Kamińska, prowadząca
  • Magdalena Karpińska, prowadząca
  • dr Maciej Kotliński, członek zarządu Fundacji BioEdukacji, prowadzący
  • Sebastian Kwiatkowski, prowadzący
  • dr Katarzyna Łepeta, prowadząca
  • dr Kamil Synoradzki, prowadzący
  • Michał Oziębło, prowadzący
  • Jacek Patryn, prowadzący
  • Barbara Świerczek, prowadząca
  • Michał Wielądek, prowadzący

Współpracownicy BioCEN to absolwenci, studenci i doktoranci Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz pracownicy naukowi instytutów założycielskich.

W ubiegłych latach współpracowali też z nami między innymi:

Zuzanna Sobańska, Karolina Więcek, Katarzyna Krzyczmonik, Monika Jakubiak, Karolina Kurzela, Paulina Brodacka, Aleksandra Fesiuk, Maciej Grochowski, Joanna Jabłońska, Maciej Lirski, Michał Niziołek, Martyna Poprzeczko, Iwona Filipiuk, Marta Strumiłło, Daria Strumiłło. Ewa Lewczuk, Róża Pogorzelska, Marta Zienkiewicz, Marta Łączkowska, Katarzyna Barłóg, Ludmiła Szewczak, Salwador Cyranowski, Mateusz Gielata, Joanna Kalita, Monika Ostaszewska-Bugajska, Aleksandra Gierach, Dominika Strzelecka, Ewa Sypiańska, Klaudia Karwowska, Piotr Sytek, Kamila Bielenin, Adam Zaborowski, Magdalena Mroczek, Tomasz Uśpieński, Marta Łączkowska, Nina Trojan, Marta Kępska, Michał Spanier, Marek Kulka, Anna Sapeta, Zuzanna Maniecka, Joanna Kalita, Anna Klecza, Aleksandra Tempes, Artur Franczuk, Andrzej Kozłowski, Paulina Mrozek, Kamil Koper, Marta Badurek, Anna Urbańska, Jakub Urbański, Takao Ishikawa, Joanna Lilpop, Agnieszka Chołuj, Anna Lorenc, Jarek Bryk, Sebastian Pawlak, Michał Mlącki, Anna Fogtman.