Jak zapisać się na warsztaty BioCEN – krok po kroku

Szanowni bywalcy i uczestnicy warsztatów BioCEN. Zadajecie nam mnóstwo pytań i często czujecie się pogubieni w naszym systemie zapisów na warsztaty. Chcemy objaśnić Wam całą procedurę krok po kroku, a w razie pytań oczywiście nadal zapraszamy do kontaktu z nami.

Na warsztaty laboratoryjne BioCEN dla grup zorganizowanych  – uczniów szkół podstawowych i średnich – zapisać można tylko całą grupę i zapisu tego musi dokonać nauczyciel lub inna osoba oficjalnie reprezentująca szkołę. Bardzo prosimy, by przed dokonywaniem zapisów zapoznać się z naszym regulaminem. Jest on dostępny tutaj.

To jest bardzo ważne, bo problemy, które pojawiają się czasem przy zapisach lub później przy samej organizacji warsztatów wynikają w zdecydowanej większości z tego, że ktoś nie zapoznał się z regulaminem przed dokonaniem zapisu. Przypominamy jednocześnie, że zapisując się na warsztaty, podpisujecie Państwo również oświadczenie, że z regulaminem się zapoznaliście.

Na zajęcia laboratoryjne dla uczniów BioCEN można zapisać się TYLKO i WYŁĄCZNIE poprzez kalendarz i formularz zapisów dostępny na naszej stronie: ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY

Kalendarz warsztatów układany jest cztery razy w roku:
  • w pierwszej połowie września – zapisy na wrzesień – październik,
  • w pierwszej połowie października – zapisy na listopad – grudzień,
  • w pierwszej połowie grudnia – zapisy na styczeń – marzec
  • w pierwszej połowie marca – zapisy na kwiecień – czerwiec.

O dokładnej dacie otwarcia zapisów informujemy z (przynajmniej) tygodniowym wyprzedzeniem przez  Newsletter, stronę www oraz facebook.

Zapisujemy się na zajęcia klikając na dane okienko w kalendarzu. Okienka są:

 niebieskie – SP klasy 2-6,

zielone – SP – klasy 7-8

pomarańczowe – LO – szkoła średnia.

Jeśli okienko jest  czerwone oznacza to, że dany termin jest już zajęty. Gdy się na niego kliknie, komputer przekierowuje na stronę, z której można dokonać zapisu na listę rezerwową.

Zapis na listę rezerwową nie wiąże się z żadnym konkretnym dniem. Osoby zapisane na listę, dostają od nas informację zgodnie z kolejnością zapisu, gdy tylko jakikolwiek termin z danego poziomu (SP2-6, SP 7-8 lub LO) się zwolni.

Kliknięcie w wolny termin (niebieski, zielony lub pomarańczowy)   rozwija formularz zapisów – w tym miejscu można wybrać jeden z dostępnych tego dnia tematów (z ich opisami warto wcześniej zapoznać się tutaj.

Do formularza zapisów trzeba następnie wpisać wszystkie żądane dane: imię, nazwisko zapisującego, e-mail, telefon, adres szkoły, dane na które ma być wystawiony rachunek: NIP , nazwę instytucji oraz adres lub imię i nazwisko oraz adres.

Każdy, komu udało się zapisać na dany termin otrzymuje automatycznego maila. Brak maila oznacza, że nie udało się zapisać, ale radzimy wcześniej zajrzeć do SPAMu – może tak się zdarzyć, że tam znajdzie się mail od nas.

Jeśli w kalendarzu okienko było czerwone  , czyli dany termin jest już zajęty, można zapisać się na listę rezerwową. Po kliknięciu w  czerwone  okienko, komputer przekierowuje na stronę, z której można dokonać zapisu na listę rezerwową.

Zapis na listę rezerwową nie wiąże się z żadnym konkretnym terminem. Osoby zapisane na listę, dostają od nas informację, gdy tylko jakikolwiek termin z danego poziomu (SP2-6, SP 7-8 lub LO) się zwolni – zgodnie z kolejnością zapisu.

Po kilku dniach od dokonania zapisu, otrzymujecie Państwo od nas fakturę do opłaty rezerwacyjnej (100 zł). Jej opłacenie jest równoznaczne z potwierdzeniem rezerwacji.

Prosimy nie dokonywać ŻADNYCH opłat przed otrzymaniem faktury. W takim wypadku pieniądze będą musiały zostać zwrócone i będzie to tylko dla wszystkich dodatkowy kłopot!

Formularz dotyczy warsztatów dla grup uczniów w stacjonarnym laboratorium BioCEN w Warszawie.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani innego rodzaju współpracą z BioCEN:

  • warsztatami dla dorosłych,
  • warsztatami dla pracowników,
  • warsztatami wyjazdowymi w szkołach, ośrodkach, instytucjach,
  • pokazami,
  • konferencjami,
  • wykładami

prosimy o kontakt pod adresem e-mail: biocen@iimcb.gov.pl

Mamy nadzieję, że teraz łatwiej będzie Państwu zapisać się na warsztaty BioCEN.

Zapraszamy!